Інструкція по використанню ViscoPlus®


Опис
ViscoPlus Box Syringe 2 cut
ViscoPlus® (гіалуронат натрію) – одиночна доза 1,0% в’язкопружного, стерильного та прозорого розчину для ін’єкцій в порожнину суглобу. Гіалуронат натрію високої чистоти розчинений у фізіологічному буферному розчині з pH 7.0-7.5.
 
Склад вмісту одного шприца
Кожен шприц з 2 мл препарату ViscoPlus® містить:
гіалуроната натрію (отриманого в процесі ферментації) 20 мг
хлориду натрію 16,6 мг
натрію фосфату дигідрату 2,8 мг
калію фосфату 0,52 мг
вода для ін'єкцій
 
Показання
Обробка колінного, кульшового, плечового, гомілковостопного, скронево-нижньощелепного суглобів при легкому і середньому остеоартриті. ViscoPlus® може також давати в’язкопружну опору іншим суглобам з синовіальною капсулою.
 
Інструкція по використанню ViscoPlus®
Характеристика і механізм дії
Гіалуронова кислота - є речовиною природного походження і тому легко біосумісна. Найважливішими властивостями гіалуронової кислоти є захист, змащування та підтримка пошкоджених крихких клітин і тканин. ViscoPlus® містить гіалуронат натрію що не має пташиного білку, та покращує в’язкопружні властивості синовіальної рідини, тобто, змащувальні та ударопоглинаючі властивості синовіальної рідини покращуються і знижуються механічні навантаження на суглоби.
 
 
Дозування та показання
 
ViscoPlus® вводиться 3-5 ін’єкціями в уражений суглоб 1 раз на тиждень. Одночасно можуть лікуватись декілька суглобів. Ефективність одного курсу лікування менш ніж 3 ін’єкціями не встановлена. Повторні курси лікування можуть бути призначені по потребі, з інтервалом не менше ніж 6 місяців. Витягніть попередньо заповнений шприц з блістера. Зніміть кришку методом скручування та негайно вставте голку яка підходить (наприклад 19-21G). Дотримуйтесь асептичних умов після того як зняли кришку шприца.
 
Протипоказання та заходи безпеки
  • Не вводити пацієнтам з підвищеною чутливістю до компонентів ViscoPlus®
  • ViscoPlus® не може бути застосований коли у пацієнта септичний артрит. Цей препарат не призначений для лікування інших видів артритів, які не відносяться до остеоартриту.
  • ViscoPlus® може вводитись лише кваліфікованим медичним персоналом (ортопедом, ревматологом або аналогічними спеціалістами). Дозування призначається лікарем, який встановлює дозу виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта.
  • Шприц призначений тільки для єдиноразового введення. Шприц повинен бути використаний одразу після відкриття упаковки.
  • Потрібно дотримуватись загальних умов безпеки при внутрішньо суглобних ін’єкціях.
  • Не використовуйте препарат, якщо упаковка або шприц пошкоджені. * Відносно використання гіалуронової кислоти у дітей, вагітних або у жінок які годують груддю, досвід обмежений. В таких випадках проконсультуйтесь з вашим лікарем щодо використання ViscoPlus®.
Побічні дії
В суглобі після введення ViscoPlus® можуть виникнути місцеві вторинні прояви, наприклад, біль, відчуття тепла, почервоніння шкіри (прилив крові) та вздуття.
 
Поєднання з іншими продуктами
Не вводити анестетики та інші фармацевтичні препарати в суглоб під час лікування пацієнта ViscoPlus®.
 
Попередження
Розчин для ін’єкцій в шприці стерильний. Для зберігання та транспортування шприц захищений блістерною упаковкою в картоні. Зовнішня поверхня наповненого шприца чиста, але не стерильна. Не використовуйте шприц, якщо наповнений шприц або кришка блістера пошкоджена. Виконуйте умови асептичності. Зберігати при температурі від +2°С до +25°С. Берегти від морозу та прямого світла. Термін зберігання: див. етикетку/маркування на шприці та коробці з продуктом. Використовується лише лікарем. Бережіть подалі від дітей.
 
Розмір упаковки
1 наповнений шприц містить 2 мл (ViscoPlus®) стерильного розчину для ін’єкцій.
 
visco plus